سبد خرید شما خالی می باشد.
0

 اعلام حریق  به مجموع آشکار کننده و اعلام کننده وقوع آتش در محیط های سربسته است. سربسته بودن ساختمان ها و ادارات و وجود اسناد و تحهیزات مختلف و افراد متعدد در هر ساختمان باعث شده، اقدام به موقع و سریع در مهار آتش بسیار مهم و سرنوشت ساز باشد.به همین دلیل وجود سیستم اعلام حریق درهر اداره و خانه ای واجب به نظر می رسد.  

سیستم اعلام حریق 

سیستم اعلام حریق معمولا از یک سنسور حساس به دود، گاز، گرما یا شعله تشکیل شده است که در صورت وقوع حادثه با آژیر و چراغ زدن اطلاع می دهد. این سیستم ها از کارآمدترین ابزار ها به منظور اطفا به موقع آتش و کاهش خسارت های ناشی از آتش سوزی است. سایت آتش مهار البرز ارائه دهنده انواع سیستم های اعلام حریق و تجهیزات کنترل و اطفای آتش می باشد. 

سیستم اعلام حریق چیست 

سیستم اعلام حریق چیست؟ به سیستمی که وظیف آن خبردادن و اعلام کننده آتش سوزی و حریقی گفته می شود که معمولا شامل 4 قسمت اصلی: کنترل پنل، دتکتور یا سنسور ، آژیر ، شستی است. وجود شستی برای زمان های وقوع آتش سوزی است تا در لحظات اول و قبل از آژیر، وقوع آتش سوزی را با فعال کردن آژیر به ساکنین خبر داد. از انواع سیستم های اعلام حریق می توان به سیستم اعلام حریق آدرس پذیر، سیستم اعلام حریق وایرلس و اعلام حریق بیسیم اشاره کرد. هرکدام از این نوع سیستم اعلام حریق در دو مدل دستی یا اتوماتیک تقسیم می گردد. جهت دریافت قیمت سیستم اعلام حریق با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

قیمت سیستم اعلام حریق

قیمت سیستم اعلام حریق به نوع آدرس پذیر و بی سیم بودن آن بستگی دارد. تفاوت مدل آدرس پذیر با مدل متعارف در این است که در مدل اعلام حریق آدرس پذیر می توان نقطه وقوع آتش را به صورت دقیق مشخص و اعلام کرد. با تماس با قسمت مشاوره این سایت فروشگاهی می توانید به صورت رایگان مشاوره دریافت نموده و از  قیمت ها و امکانات تولیدات موجود در حوزه اعلام حریق و مهارکننده ها اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید. باخبر شوید. رو مورد بررسی قرار دهید و در نهایت با مناسب ترین قیمت برند مورد نظر خود را خریداری نمایید.

سیستم اعلام حریق هوشمند 

 سیستم اعلام حریق هوشمند یک سیستم آدرس پذیر است که در آن سنسورها یا در اصطلاح دتکتورها، بر اساس ریزپردازنده کار می کنند. در این سیستم آشکارساز ها، تشخیص وقوع آتش نمی دهند و صرفا حسگر بوده و داده هاو وضعیت محیط را به کنترل کننده می فرستند و کنترل کننده وقوع آتش را تشخیص می دهد. از ویژگی های سیستم اعلام حریق هوشمند می توان به پایین بودن میزان خطا اشاره نمود.

شما می توانید  برای دسترسی سریع به واحد فروش سیستم اعلام حریق آتش مهار البرز از  شماره تماس 02166720522  استفاده کنید. یکی از ویژگی های خوب سایت آتش مهار البرز دسترسی به قیمت ها و مدل های موجود به صورت آنلاین و در لحظه است و شما از موجود بودن و قیمت مطمئن خواهید بود.

 
سیستم اعلام حریق آریاک

سیستم اعلام حریق آریاک یکی از برندهای ایرانی تولید کننده سیستم اعلام...

سیستم اعلام حریق متعارف تله تک

کمپانی Teletek Electronics یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم اعلام...

در کنترل پنل های سیستم اعلام حریق، تمام وظایف توسط میکروپروسسورها...

سیستم اعلام حریق متعارف GST

امروزه استفاده از سیستم های اعلام حریق یک امر مهم و ضروری برای کاهش...

سیستم اعلام حریق تسلا

تسلا یکی از برندهای ایرانی سیستم اعلام حریق می باشد. شرکت آشکارسازان...

اعلام دستی از طریق شستی : در این روش به فواصل مختلف کلید های مخصوص...

پنل سیستم اعلام حریق آدرس پذیر سنس

SENS نام تجاری شرکت فن آوری سانا پژوهش گستر تولید کننده انواع سیستم...

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر zeta

سیستم اعلام حریق از نوع آدرس پذیر از جمله سیستم اعلام حریقی هستند که...

سامانه اعلام حریق ، به مجموعه‌ای از قطعات الکترونیکی گفته می‌شود که...

سیستم اعلام حریق کانونشنال سنس

سیستم اعلام حریق کانونشنال که با نام سیستم اعلام حریق متعارف شناخته...

سیستم اعلام حریق متعارف zeta

یکی از انواع سیستم اعلام حریق ، سیستم اعلام حریق متعارف هستند. در...

سیستم اعلام حریق

امروزه از سیستم ها ی اعلام حریق به طور گسترده در ساختمان ها و اماکن...